0537 462 89 22
Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak farklı marka ve modellere ait farklı türdeki beyaz eşya gruplarının bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve fırın gibi aklınıza gelebilecek pek çok ürün için hizmet sağlamaktayız. Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak firmamız bünyesinde hizmet sağlayan değerli ustalarımız ve saygıdeğer teknik servis personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Aldıkları eğitimleri sektör içerisinde yıllardır deneyimleyerek beyaz eşya sektöründe uzmanlaşmayı başarmışlardır.
Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi kurumsal kimliğiyle müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz firmamız ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca yaşadığınız tüm arıza durumlarına çözüm bulmak amacıyla müşteri hizmetlerimizi arayarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. Teknik servis personellerimiz sizlerle iletişime geçerek arızanın onarılması için çalışmalarını başlatacaktır.

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi
Kayseri Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya ürünlerinin zaman içerisindeki değişim ve gelişimini yakından takip ederek marka ve modeli fark etmeksizin tüm ürünler hakkında detaylı bilgiye sahibiz. Bu sayede Kayseri beyaz eşya servisi ile iletişime geçen tüm müşterilerimize en uygun fiyat avantajlarıyla hizmet sunabilmekteyiz. Bütçe dostu fiyatlandırmamız sayesinde müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikamız sayesinde sizlerin de memnuniyetini sağlamak en temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.
Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisiolarak Kayserinin birçok noktasına hizmetlerimizi ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Hizmet sağladığımız bazı ilçeler; Talas, Tomarza, Develi, Bünyan, Hacılar, Pınarbaşı, İncesu, Melikgazi yer almaktadır. Sıklıkla hizmet sağladığımız mahalleler ise; Alparslan, Anayurt, Belsin, İldem, Mimsin olarak ifade edilebilir. Ayrıca belirtmek isteriz her geçen gün hizmet ağımızı genişletmekteyiz. Adresinize hizmet sunup sunmadığımızı öğrenmek için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi

Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi bünyesinde onarımı gerçekleşen tüm cihazlarınız test aşamasına alınır. Test aşamasında tüm fonksiyonlarının doğru olarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Test sonuçları başarılı olan cihazlar müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlarımızın kurulum ve montajı teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilir. Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi beyaz eşyaların hayatımızdaki öneminin farkında bir anlayışla tüm cihazların en kısa sürede bakım ve onarımını gerçekleştirerek sizlere teslim etmek adına yoğun çaba sarf etmektedir.

Her Marka Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik Buzdolabı Tamircisi, Beko Buzdolabı Tamircisi, Bosch Buzdolabı Tamircisi, Siemens Buzdolabı Tamircisi, Vestel Buzdolabı Tamircisi, Regal Buzdolabı Tamircisi, Altus Buzdolabı Tamircisi, Aristion Buzdolabı Tamircisi, Profilo Buzdolabı Tamircisi, İndesit Buzdolabı Tamircisi, SEG Buzdolabı Tamircisi

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler
Melikgazi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kocasinan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Talas buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Hacılar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İldem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Belsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Mimsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Erkilet buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Anayurt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Gültepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yıldırım Beyazıt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Fevziçakmak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İncesu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Alparslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Tomarza buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Bünyan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yahyalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kılıçarslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Esentepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Altınoluk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kayseri beyaz eşya servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak Pazartesi ile Cumartesi günleri hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00 ile 21:00 arasıdır. Bütün markalara ait beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal olup, garantilidir. Kaplan Beyaz Eşya olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşimizi profesyonelce yapıp, kaliteden taviz vermiyoruz.
Sektörde güçlenerek yoluna devam ve hergün gelişmeye devam eden Kaplan Beyaz Eşya, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, kalifiye ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, Kayseri'de, beyaz eşya tamir sektörünün lideri konumundadır.
Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Altus, Beko, Ariston, Seg gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait beyaz eşyalara tamir hizmeti veren firmamız, yüksek kalite ve profesyonel servisi ayağınıza getiriyor. Belsin Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

✅ Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kaplan Beyaz Eşya

✅ Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Teknik Servis

☎️ Kurumsal Telefon GSM

0537 462 89 22

☎️ Kurumsal Telefon SBT

0352 240 91 02
Müşteri Temsilcisine Bağlan
phone-handsetchevron-down