0537 462 89 22
Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Buzdolabı Tamir Servisi

Kayseri Buzdolabı Tamir Servisi
Buzdolapları evlerimizdeki gizli kahramanlar arasında yer alıyor. Arızalanana kadar önemini fark etmek pek mümkün olmuyor. Arızalandığında ise evdeki işlerin aksaması, yeme içme faaliyetlerinde düzensizlikler, kışlık yiyeceklerin bozulma riski gibi pek çok etmen devreye girdiğinden dolayı stres yaşamanıza da neden olabilir. Kayseri buzdolabı tamir servisi olarak bu süreçte yanınızda olduğumuzu belirtmekten memnuniyet duymaktayız. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile Kayserinin neredeyse tamamına ulaşmayı başaran yaygın hizmet ağımız sayesinde buzdolabı arızalarını ortadan kaldırmaktayız.

Kayseri Buzdolabı Tamircisi

Çamaşır makinesi gibi hareketli aksama sahip olmayan buzdolaplarının bozulması sıklıkla karşılaşılan durumlar arasında yer almamaktadır. Fakat her ürünün ve parçanın bir ömrü olduğuna göre buzdolabı parçalarında meydana gelen aksaklıklar sonucunda arızalar ortaya çıkabilir. Kayseri buzdolabı tamir servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak buzdolaplarının kısa sürede onarılması taraftarıyız. Bundan dolayı firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren alanında uzman müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmak adına kayıt oluşturacak ve teknik servis personellerimizin gerekli aksiyonları başlatmasını sağlayacaktır. Sürecin devamında ise Kayseri buzdolabı servisi teknisyenleri sizlerle iletişime geçerek müsaitlik durumunuza göre ev veya iş yerine gelerek arızanın giderilmesi için çalışacaktır.
Kayseri buzdolabı tamircisi olarak önceliğimiz buzdolabınızın yerinde onarılmasıdır. Bu zaman kaybetmeden arızanın ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır. Fakat bazı durumlarda gerekli kontroller ve testlerin yapılabilmesi için yerinde müdahale mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda detaylı inceleme için buzdolabınızı teknik servis ofisimize getirmekteyiz. Bu süreçte gerçekleşen nakliye operasyonları firmamız tarafından yönetilmektedir, sizler ekstra olarak nakliye için araç telaşına girmezsiniz.

Kayseri Buzdolabı Tamir Servisi

Kayseri buzdolabı tamir servisi olarak buzdolabının dışında çamaşır makinesi, fırın, elektrikli süpürge, televizyon gibi tüm beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Ayrıca Melikgazi, Kocasinan, Talas, Tomarza, Pınarbaşı, İncesu, Hacılar gibi pek çok ilçemize hizmetlerimizi ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sıklıkla hizmet verdiğimiz mahalleri ise; Fevzi Çakmak, Alparslan, İldem, Anayurt olarak ifade edebiliriz. Mesafenin uzunluğuna göre teknik servis personellerimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olmak için çabalamaktadır.
Kayseri buzdolabı tamir servisi bünyesinde gerçekleştirilen tüm onarım sürecinde sizleri bilgilendirerek hem maliyet tablosu çıkarmakta hem de arızanın onarımı hakkında detaylı bilgilendirmeler yapmaktayız. Onarımı tamamlanan cihazların test sonuçlarının başarılı olması durumunda adresinize ulaştırarak montajını gerçekleştirip ürününüzü sizlere teslim etmekteyiz.

Her Marka Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik Buzdolabı Tamircisi, Beko Buzdolabı Tamircisi, Bosch Buzdolabı Tamircisi, Siemens Buzdolabı Tamircisi, Vestel Buzdolabı Tamircisi, Regal Buzdolabı Tamircisi, Altus Buzdolabı Tamircisi, Aristion Buzdolabı Tamircisi, Profilo Buzdolabı Tamircisi, İndesit Buzdolabı Tamircisi, SEG Buzdolabı Tamircisi

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler
Melikgazi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kocasinan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Talas buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Hacılar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İldem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Belsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Mimsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Erkilet buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Anayurt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Gültepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yıldırım Beyazıt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Fevziçakmak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İncesu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Alparslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Tomarza buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Bünyan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yahyalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kılıçarslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Esentepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Altınoluk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kayseri beyaz eşya servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak Pazartesi ile Cumartesi günleri hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00 ile 21:00 arasıdır. Bütün markalara ait beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal olup, garantilidir. Kaplan Beyaz Eşya olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşimizi profesyonelce yapıp, kaliteden taviz vermiyoruz.
Sektörde güçlenerek yoluna devam ve hergün gelişmeye devam eden Kaplan Beyaz Eşya, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, kalifiye ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, Kayseri'de, beyaz eşya tamir sektörünün lideri konumundadır.
Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Altus, Beko, Ariston, Seg gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait beyaz eşyalara tamir hizmeti veren firmamız, yüksek kalite ve profesyonel servisi ayağınıza getiriyor. Kayseri Buzdolabı Tamir Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

✅ Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kaplan Beyaz Eşya

✅ Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Teknik Servis

☎️ Kurumsal Telefon GSM

0537 462 89 22

☎️ Kurumsal Telefon SBT

0352 240 91 02
Müşteri Temsilcisine Bağlan
phone-handsetchevron-down