0537 462 89 22
Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makineleri hareketli aksama sahip olduklarından dolayı hassas bir denge üzerinde çalışmaktadırlar. Bu dengeyi sağlayamayan parçalar veya diğer ögeler kısa sürede makinenizin arızalanmasına neden olabilir. Endişelenmenize gerek yok, Kayseri çamaşır makinesi tamir servisi sizlerin yanında.

Kayseri çamaşır makinesi tamir servisi görevi üstelenen firmamız çamaşır makinelerin marka ve modeli fark etmeksizin hizmet sağlamaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübelere istinaden her marka ve modele müdahale edebilmekteyiz. Teknolojinin zaman içerisinde gelişimini yakından takip ederek beyaz eşya sektöründeki gelişmeleri izlemekteyiz. Katıldığımız eğitimler sonucunda yeni nesil beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel olarak sürdürebilmekteyiz. Kayseri çamaşır makinesi servisi olarak firmamız bünyesinde görev alan tüm personellerimiz gerekli eğitimleri tamamlamıştır. Bu sayede sizlere profesyonel teknik servis hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinelerindeki hassas dengenin bozulması kimi zaman fazla yükten kaynaklanabilirken, kimi zamanda da parçaların görevini yerine getiremez hale gelmesinden kaynaklanabiliyor. Bunlar dışında pek çok neden çamaşır makinenizin arızalanmasına neden olabiliyor. Tüm bu süreçte Kayseri çamaşır makinesi tamir servisi olarak sizlerin yanında olduğumuzu ve bakım ve onarım desteği sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.
Firmamız ile iletişime geçmenizin ardından müşteri hizmetleri yetkililerimiz teknik servis personellerimize durumu iletecek ve teknik servis personellerimiz belirttiğiniz adrese ulaşmak üzere yola çıkacaktır. Arızanın ev veya işyerinizde onarılması konusunda çalışmalar yürütecek olan teknik servis personellerimiz bu durumun mümkün olmaması halinde çamaşır makinenizi teknik servisimize getirerek onarım işlemine devam edecektir. Kayseri çamaşır makinesi tamircisi olarak süreç boyunca sizleri bilgilendirerek cihazınızın durumunu öğrenmenizi sağlayacağız.

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Arızanın sebebi ve çözümü konusunda sizleri bilgilendirerek fiyatlandırma teklifimizi sizlere ileteceğiz. Onayınızın ardından çamaşır makinenizin onarım sürecini tamamlayarak test aşamasına geçeceğiz. Test sonuçları başarılı olan çamaşır makinenizi sizleri bilgilendirerek teslim etmek üzere yola çıkacağız. Montaj ve kurulumunu tamamlamanın ardından kullanıcıdan kaynaklı hatalar var ise bu durum hakkında detaylı bilgilendirmeler yapacağız.
Kayseri çamaşır makinesi tamir servisi olarak yaygın hizmet ağımız sayesinde neredeyse tüm Kayseri’ye ulaşmaktayız. Melikgazi, Hacılar, Develi, Bünyan, Tomarza, Talas hizmet sağladığımız ilçeler arasında yer alıyor. Ayrıca sadece çamaşır makinesi değil; buzdolabı, televizyon, fırın, elektrikli süpürge, bulaşık makinesi gibi ürünlerin de bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Her Marka Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik Buzdolabı Tamircisi, Beko Buzdolabı Tamircisi, Bosch Buzdolabı Tamircisi, Siemens Buzdolabı Tamircisi, Vestel Buzdolabı Tamircisi, Regal Buzdolabı Tamircisi, Altus Buzdolabı Tamircisi, Aristion Buzdolabı Tamircisi, Profilo Buzdolabı Tamircisi, İndesit Buzdolabı Tamircisi, SEG Buzdolabı Tamircisi

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler
Melikgazi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kocasinan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Talas buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Hacılar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İldem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Belsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Mimsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Erkilet buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Anayurt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Gültepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yıldırım Beyazıt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Fevziçakmak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İncesu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Alparslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Tomarza buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Bünyan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yahyalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kılıçarslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Esentepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Altınoluk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kayseri beyaz eşya servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak Pazartesi ile Cumartesi günleri hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00 ile 21:00 arasıdır. Bütün markalara ait beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal olup, garantilidir. Kaplan Beyaz Eşya olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşimizi profesyonelce yapıp, kaliteden taviz vermiyoruz.
Sektörde güçlenerek yoluna devam ve hergün gelişmeye devam eden Kaplan Beyaz Eşya, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, kalifiye ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, Kayseri'de, beyaz eşya tamir sektörünün lideri konumundadır.
Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Altus, Beko, Ariston, Seg gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait beyaz eşyalara tamir hizmeti veren firmamız, yüksek kalite ve profesyonel servisi ayağınıza getiriyor. Kayseri Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

✅ Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kaplan Beyaz Eşya

✅ Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Teknik Servis

☎️ Kurumsal Telefon GSM

0537 462 89 22

☎️ Kurumsal Telefon SBT

0352 240 91 02
Müşteri Temsilcisine Bağlan
phone-handsetchevron-down