0537 462 89 22
Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Küçük Ev Aletleri Tamir Servisi

Kayseri Küçük Ev Aletleri Tamir Servisi
Kayseri küçük ev aletleri tamir servisi olarak evinizde hayatınızı kolaylaştıran küçük detaylarda meydana gelen sorunların çözümü için her zaman yanınızdayız. Kayseri küçük ev aletleri tamir servisi olarak gerek mutfakta kullandığınız gerekse de ev içerisinde kullandığınız tüm cihazların bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazlarınızda meydana gelen sorunların kaynağına inilerek çözülmesi sorunun yeniden ortaya çıkmasını engellemek adına gerçekleştirdiğimiz operasyonlar arasında yer almaktadır.
Kayseri küçük ev aletleri tamir servisi vantilatör, blender, elektrikli süpürge, çay ve kahve makineleri, ütü, tost makinesi gibi pek çok ürünün bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Geçmişten günümüze değişen teknolojinin yakından takip edilmesi ise bu cihazların özelliklerinin farkında olduğumuzdan dolayı sorunların çözümünü profesyonel bir bakış açısı ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Kayseri Küçük Ev Aletleri Tamircisi

Cihazların küçük boyutlarda olması sizler tarafından teknik servisimize getirilmesini mümkün kılmaktadır. Fakat böyle bir imkânınız yoksa Kayseri küçük ev aletleri tamir servisi olarak firmamız ürününüzü teslim almak üzere belirttiğiniz adrese gelecektir. Bu sayede ürününüzün teknik servis personellerimiz tarafından onarımı gerçekleştirilecektir. Test aşamasında sonuçların başarılı olmasının ardından ürününüz adresinize teslim edilecektir. Kayseri küçük ev aletleri tamir servisi olarak sürecin tamamını başarılı bir şekilde yönetmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kayseri küçük ev aletleri tamircisi olarak bizcen destek almak istediğinizde öncelikle müşteri hizmetleri yetkililerimiz kayıt oluşturmaktadır. Bu kayıt ürününüzü siz edemediğiniz durumlarda yani adresinizden teslim alınması gereken durumlarda oluşturulmaktadır. Ürün tarafınızdan teslim edilecekse bu kayıt işlemi teslim anında oluşturulacaktır. Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından teknik servis personellerimiz ürününüzü inceleyerek sorunun kaynağını bulmak amacıyla çalışma başlatacaktır. Çalışmanın ardından arızanın ortaya çıkış nedeni ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirilmesi adına müşteri hizmetleri departmanımız tarafından aranacaksınız. Ayrıca bu aramada fiyat konusunda da bilgi aktarılacaktır. Onayınızın ardından cihazınızın onarımı başlayacak ve test aşamasına geçilecektir. Test sonuçları başarılı olan cihazlar teslim almanız konusunda veya tarafımızdan teslim edilecekse teslimat bilgisi için bilgilendirileceksiniz.

Kayseri Küçük Ev Aletleri Tamir Servisi

Kayserinin birçok yerine hizmetlerimizi ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Talas, İncesu, Melikgazi, Kocasinan, Hacılar, Develi gibi pek çok ilçe hizmetlerimizi ulaştırdığımız yerler arasında bulunmaktadır. Adresinize hizmet sağlayıp sağlamadığımız ile ilgili detaylı bilgiler için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Her Marka Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik Buzdolabı Tamircisi, Beko Buzdolabı Tamircisi, Bosch Buzdolabı Tamircisi, Siemens Buzdolabı Tamircisi, Vestel Buzdolabı Tamircisi, Regal Buzdolabı Tamircisi, Altus Buzdolabı Tamircisi, Aristion Buzdolabı Tamircisi, Profilo Buzdolabı Tamircisi, İndesit Buzdolabı Tamircisi, SEG Buzdolabı Tamircisi

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler
Melikgazi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kocasinan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Talas buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Hacılar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İldem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Belsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Mimsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Erkilet buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Anayurt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Gültepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yıldırım Beyazıt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Fevziçakmak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İncesu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Alparslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Tomarza buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Bünyan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yahyalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kılıçarslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Esentepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Altınoluk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kayseri beyaz eşya servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak Pazartesi ile Cumartesi günleri hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00 ile 21:00 arasıdır. Bütün markalara ait beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal olup, garantilidir. Kaplan Beyaz Eşya olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşimizi profesyonelce yapıp, kaliteden taviz vermiyoruz.
Sektörde güçlenerek yoluna devam ve hergün gelişmeye devam eden Kaplan Beyaz Eşya, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, kalifiye ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, Kayseri'de, beyaz eşya tamir sektörünün lideri konumundadır.
Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Altus, Beko, Ariston, Seg gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait beyaz eşyalara tamir hizmeti veren firmamız, yüksek kalite ve profesyonel servisi ayağınıza getiriyor. Kayseri Küçük Ev Aletleri Tamir Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

✅ Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kaplan Beyaz Eşya

✅ Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Teknik Servis

☎️ Kurumsal Telefon GSM

0537 462 89 22

☎️ Kurumsal Telefon SBT

0352 240 91 02
Müşteri Temsilcisine Bağlan
phone-handsetchevron-down