0537 462 89 22
Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi
Kayseri de uzun süredir sağladığımız hizmetler çerçevesinde Kayserinin en çok tercih edilen beyaz eşya teknik servisi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Geçmişten günümüze kendimizi geliştiren bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürerek gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak en uygun fiyatlarla orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetlerimiz sonrasında gerçekleştirdiğimiz incelemelerde müşteri memnuniyet oranımızın %100 olduğunu ifade etmekten memnuniyet duymaktayız.
Çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon gibi beyaz eşyaların arızalanması hayatınızda aksamalara neden olabilir. Bu gibi durumlarda hızlı çözüm üretilmesini sağlayarak süreci kısaltmak hayatınızdaki aksamaları da ortadan kaldırmayı sağlayacaktır. Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi işte tam bu noktada sizlerin yardımına koşmaktadır. Alanında uzman teknik servis personellerimiz tarafından gerçekleştirilen operasyonlar sayesinde cihazınızı mümkün olduğunca saatler içerisinde onarıyor ve gün içerisinde tamamlanması mümkün olan testleri gerçekleştirerek sizlere teslim ediyoruz. Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi gerçekleşen tüm bu süreçte sizleri bilgilendirerek cihazınızın durumunu anlık olarak paylaşmaktadır.

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Tamircisi

Müşterilerimize cihazın arızasının sebebini, onarım işçilik ve yedek parça maliyetini paylaşarak süreç bilgilendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca süreçte müşterilerimizden gelen soruları yanıtlayarak akıllarda soru işareti kalmasını engellemekteyiz. Dürüst ve şeffaf çalışma prensibimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.
Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak başlattığımız taban fiyat uygulaması kapsamında tüm yedek parça ve işçilik ücretlerimizi minimum düzeyde tutarak bütçenize katkılarımızı sürdürmekteyiz. Alanında uzman personellerimizin gerçekleştireceği onarım hizmetinin ardından yeniden arıza yaşamamız adına test ve kontrol aşamaları dikkatlice incelenmektedir. Ayrıca tüm ürünlerin arızaların dışında genel kontrolleri gerçekleştirilerek gelecekte ortaya çıkması muhtemel arızalarında önüne geçilmektedir.

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Tamir Servisi

Melikgazi, Kocasinan, Talas, Pınarbaşı, İncesu, Bünyan, Develi gibi ilçeler hizmet ağımız içerisinde yer almaktadır. Kayserinin hemen hemen her noktasına hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bulunduğunuz adrese hizmet sağlayıp sağlamadığımızı öğrenmek adına müşteri hizmetlerimizi aramız yeterlidir. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi profesyonelliğin uygun fiyatlarla buluştuğu nokta olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Arızalanan cihazınızın evinizden alınarak yeniden evinize teslim edilmesi sürecinde nakliye hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Onarılan cihazınızı teslime ederken montaj hizmetini de ücretsiz olarak sunmaktayız. Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi sizlere bir telefon kadar yakın.

Her Marka Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik Buzdolabı Tamircisi, Beko Buzdolabı Tamircisi, Bosch Buzdolabı Tamircisi, Siemens Buzdolabı Tamircisi, Vestel Buzdolabı Tamircisi, Regal Buzdolabı Tamircisi, Altus Buzdolabı Tamircisi, Aristion Buzdolabı Tamircisi, Profilo Buzdolabı Tamircisi, İndesit Buzdolabı Tamircisi, SEG Buzdolabı Tamircisi

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler
Melikgazi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kocasinan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Talas buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Hacılar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İldem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Belsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Mimsin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Erkilet buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Anayurt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Gültepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yıldırım Beyazıt buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Fevziçakmak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
İncesu buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Alparslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Tomarza buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Bünyan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Yahyalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kılıçarslan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Esentepe buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Altınoluk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşım makinesi, kombi, klima, fırın ve ocak tamircisi
Kayseri beyaz eşya servisi Kaplan Beyaz Eşya olarak Pazartesi ile Cumartesi günleri hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00 ile 21:00 arasıdır. Bütün markalara ait beyaz eşya tamiri yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal olup, garantilidir. Kaplan Beyaz Eşya olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşimizi profesyonelce yapıp, kaliteden taviz vermiyoruz.
Sektörde güçlenerek yoluna devam ve hergün gelişmeye devam eden Kaplan Beyaz Eşya, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, kalifiye ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, Kayseri'de, beyaz eşya tamir sektörünün lideri konumundadır.
Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Altus, Beko, Ariston, Seg gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait beyaz eşyalara tamir hizmeti veren firmamız, yüksek kalite ve profesyonel servisi ayağınıza getiriyor. Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

✅ Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kaplan Beyaz Eşya

✅ Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Teknik Servis

☎️ Kurumsal Telefon GSM

0537 462 89 22

☎️ Kurumsal Telefon SBT

0352 240 91 02
Müşteri Temsilcisine Bağlan
phone-handsetchevron-down